KAHRAMANMARAŞ DEFTERDARLIĞI
Drop Down Menu

 

   KURUMSAL

Drop Down Menu

       LİNKLER

Drop Down Menu
KAHRAMANMARAŞ DEFTERDARLIĞI

DEFTERDARLIĞIMIZ MERKEZ VE İLÇE TEŞKİLAT TOPLANTISI YAPILDI


          Mali mevzuatta yapılan değişiklikler, 2016 yılında yapılan çalışmalar, hazine arazilerinin satışı, 2/b uygulamaları, tarım arazilerinin kullanıcılarına satışının değerlendirilerek Defterdarlığımızın daha etkin ve verimli çalışmasının sağlanması, uygulama birliğinin gerçekleştirilmesi, birimlerimiz arasında bilgi paylaşımının sağlanması amacıyla, Defterdar V. Ali Osman BİLGİLİ, Defterdarlığımız merkez ve İlçe birim amirlerinin (Müdür vekilleri dahil) katılımıyla, 04.10.2016 tarihinde saat 10:00 da Defterdarlık hizmet binası toplantı salonunda “Mevzuat uygulama ve bilgi paylaşımı toplantısı” yapılmıştır.

DEFTERDARLIĞIMIZ MERKEZ VE İLÇE TEŞKİLAT TOPLANTISI YAPILDI          Vali yardımcısı Ramazan MANGALOĞLU başkanlığında Defterdar V. Mehmet AY, Defterdarlığımız merkez ve İlçe birim amirlerinin katılımıyla, 10.04.2015 tarihinde saat 09.30’ da Kahramanmaraş Valiliği toplantı salonunda “Mevzuat uygulama ve bilgi paylaşımı toplantısı” yapılmıştır.


Mevzuat uygulama ve bilgi paylaşımı toplantısı          Mali mevzuatta yapılan değişikliklerin değerlendirilerek Defterdarlığımızın daha etkin ve verimli çalışmasının sağlanması, uygulama birliğinin gerçekleştirilmesi, birimlerimiz arasında bilgi paylaşımının sağlanması amacıyla, Defterdarlığımız merkez ve ilçe birim amirlerinin katılımıyla, 28.02.2014 Cuma günü saat 09.30’da Defterdar Yücel ÖZ Başkanlığında “Mevzuat uygulama ve bilgi paylaşımı toplantısı” yapıldı.